Profesionalūs sprendimai tobulumo link!

Sveiki atvykę į mūsų svetainę!

UAB „IK Verslo Grupė“

 

 

 Mėgėjai kuria, o profesionalai tobulina!

   Siekdami suteikti kokybiškas paslaugas, laikomės auksinės taisyklės: įsivaizduojame save kliento vietoje!

Teikiame profesionalias langų serviso paslaugas !

Dūmų - smalkių detektorių įrengimas namuose !

 

 


Pastaruoju metu plastikinių langų ir durų keitimas tapo mažiau aktualus. Šiuo metu atsirado didesnis langų ir durų remonto poreikis. Atlikti senesnių plastikinių ir medinių langų remontą yra daug pigiau negu pakeisti juos naujais. Langus ir duris reikia teisingai eksploatuoti ir prižiūrėti, o atsiradus rimtesniam gedimui, jį turi pašalinti patyręs profesionalas.

         Ne kiekvienas meistras sugeba išsiaiškinti gedimo priežastį ir parinkti tinkamiausias medžiagas kokybiškiems remonto darbamas atlikti. UAB „IK Verslo Grupė“ komanda atlieka langų ir durų  sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų įstatymo, užsifiksuojančių durų rankenėlių bei rankenėlių su apsauga nuo vaikų montavimo darbus.

Mūsų specializacija-plastikinių langų servisas

  • Teikiame langų ir durų remonto paslaugas
  • Atliekame savo darbą kokybiškai, profesionaliai ir operatyviai
  • Kiekvienai savo paslaugai suteikiame garantiją


Tam, kad langai funkcionuotų tinkamai, jie turi būti reguliuojami ir sutepami bent kartą per metus.

Laikantis šios taisyklės yra mažesnė gedimų atsiradimo tikimybė.

Laikui bėgant sumontuotus langus veikia daugelis skirtingų išorinių veiksnių: karštis, šaltis, vėjas... Lango rėmas nežymiai „pasėda“ lyginant su pradiniu montavimo aukščiu,todėl sutrinka sklandus lango varstymas. Taip pat, darosi sunkiau pasukti rankeną, girdimas lango konstrukcijos (furnitūros) traškesys, stringa lango uždarymo mechanizmas, prarandamas lango sandarumas. 

Dažna gedimų priežastis-nekokybiškai atlikti langų montavimo darbai.

Tokiais atvejais dažniausiai reikalingas lango konstrukcijos reguliavimas, furnitūros valymas ir sutepimas. Mūsų komanda profesionaliai atlieka visus reikalingus darbus.


Nenorite, kad namuose įsiveistų pelėsis? 

Pasirūpinkite savo plastikinių langų sandarumu!

 

Pelėsis namuose yra ne tik erzinanti, bet ir sveikatai kenkianti problema. Norint jo atsikratyti, tenka įdėti nemažai pastangų ir naudoti specialias priemones, tačiau nepašalinus pelėsio atsiradimo priežasčių jis būtinai sugrįžta. Žmonės, kurių namuose veisiasi pelėsis, turėtų įvertinti savo PVC langų būklę. Gali būti, kad jiems jau reikia priežiūros ir dėmesio.Bet kaip teisingai prižiūrėti PVC langus ir kaip pro juos į namus gali patekti pelėsis?

  

Pelėsiui būtina drėgmė. Nauji, tvarkingai įrengti PVC langai drėgmės nepraleidžia, tačiau su laiku ištrupa montažinės putos, tarp lango ir palangės profilio atsiranda mažyčiai tarpai, susidėvi guminės tarpinės. Iš pradžių pastebėsite, kad langai pradėjo rasoti, namuose padaugėjo drėgmės, o greitai atsiras ir pelėsis. Norint to išvengti, PVC langus būtina tinkamai prižiūrėti.

 

Guminės langų tarpinės dėvisi nuo naudojimo. Jos nuolat deformuojasi darinėjant langus, joms tenka ištverti ir besikeičiančią lauko temperatūrą, kintančią oro drėgmę. Gumines tarpines būtina valyti bei bent du kartus per metus sutepti, kad jos išsaugotų savo elastingumą. Tačiau net ir teisingai prižiūrimos jos amžinai netarnauja – praėjus 5-7 metams tarpines reikės keisti. Kuomet šis laikas ateis, specialistai pataria nesirinkti guminių tarpinių.Vokiškos poliuretano tarpinės yra kur kas ilgaamžiškesnės ir mažiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas. Specialistai rekomenduoja vokiškas „Q- Lon“ poliuretano tarpines, nes jos yra atsparios drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja papildomos priežiūros ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Šios tarpinės vidutiniškai tarnauja apie 21 metus, o dažnai ir kur kas ilgiau.

  

Kartais galite pastebėti, kad langas nebeužsidaro lengvai – jaučiasi, kad kažkas mechanizme kliūva. Tuomet reikia sureguliuoti varčią. Šį darbą galima atlikti ir patiems, bet geriau patikėti specialistams, kurie gali įvertinti lango sandarumą ir tuo pačiu pašalinti kitus trūkumus. Būtina nepamiršti, kad izoliacinės montažinės putos nėra amžinos ir laikui bėgant jos pradeda trupėti, todėl keičiantis metų laikams reikėtų įsitikinti, kad neatsivėrė plyšiai tarp lango ir palangės profilio ar sienos.

  

Išvengti pelėsio namuose padeda ir efektyvus patalpų vėdinimas. Oro pritekėjimo langų vožtuvai yra bene geriausias pigus ir lengvas pasirinkimas, norint pagerini patalpų ventiliaciją. Jie yra lengvai montuojami, tačiau veikia labai efektyviai – išlaiko aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuoja santykinę oro drėgmę. Taip nebus sudaryta paranki terpė pelėsiui veistis.

  

Plastikinių langų priežiūra nėra tokia jau sudėtinga. Tereikia laiku pastebėti, kad kai kurie elementai dėvisi ar pradėjo netinkamai veikti. Priežiūros darbus geriausia patikėti specialistams. UAB „IK Verslo grupė“ teikia įvairias langų priežiūros ir remonto paslaugas. Firmos meistrai gali sureguliuoti langų bei durų sandarumą, atidarymo mechanizmo veikimą, sumontuoti naujas vokiškas „Schlegel“ firmos „Q- Lon“poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvus bei nuo žaibiškos vagystės apsaugančius varčios fiksatorius.

 

Visiems darbams suteikiama 2-jų, o „Schlegel“ tarpinėms – net 5 metų garantija.   Taip pat teikiama lango stiklų valymo paslauga. Dirbame visoje Lietuvoje.

 

Mūsų darbo laikas

Pirmadienis
9:0017:00
Antradienis
9:0017:00
Trečiadienis
9:0017:00
Ketvirtadienis
9:0017:00
Penktadienis
9:0017:00
Šeštadienis
9:0013:00
Sekmadienis
Poilsio diena